e-Litoměřice: Litoměřice jsou dalším městem, které se zapojilo do projektu Mobilní Rozhlas

2. března 2017

Litoměřice – Jestli máte zájem dostat do svého mobilu zprávu o dopravní uzavírce, odstávce energie, stavu ovzduší, úklidu ulic, ale třeba i kulturních akcí konaných v Litoměřicích, v takovém případě se připojte k projektu „Mobilní rozhlas“. Jako novou službu občanům ho v zájmu rychlé informovanosti spouští 6. března město Litoměřice.

Mobilní rozhlas bude doručovat důležité zprávy přímo do mobilních telefonů nebo emailových schránek všem přihlášeným uživatelům. Významnou úlohu má plnit v krizových situacích, kdy se stane důležitým nástrojem k okamžité informovanosti osob, kterých se mimořádná událost konkrétně týká. „V podstatě jde o zdokonalení všem dobře známého místního rozhlasu. Chceme zajistit, aby se důležité informace dostaly do každé domácnosti, aby zprávu nikdo nemohl přeslechnout, aby si na každého počkala v telefonu nebo emailové schránce,“ vysvětlil tajemník Městského úřadu Litoměřice Milan Čigáš.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

„Stačí se zaregistrovat, vyplnit telefonní číslo a e-mail. Následně pak budete zdarma dostávat SMS zprávy, hlasové zprávy a e-maily o dění ve městě. Lidé mohou prostřednictvím této služby odpovídat také na referenda a ankety, mohou potvrdit účast na akcích nebo odsouhlasit záchranné aktivity,“ upřesnil Ondřej Švrček, zakladatel projektu Mobilní rozhlas.

Pro přísun informací z mobilního rozhlasu Litoměřice se zaregistrujte na internetové adrese: https://litomerice.mobilnirozhlas.cz/


Související

Kontaktujte nás!